Debesiukas.lt

Saugumo rekomendacijos Verslo Valdymo Sistemos „Debesiukas“ naudotojamsNorėdami užtikrinti sistemos saugumą kliento pusėje, paruošėme rekomendacijas į ką klientui derėtų atkreipti dėmesį prieš pradedant naudotis „Debesiuku“.

1. Nenaudoti VPN ir PROXY tarpininkų
Naudodami VPN ar PROXY tarpininkus Jūs savo prisijungimo duomenis ir visą siunčiamą, gaunamą informaciją pateikiate jiems. Jie turėdami šią informaciją galės prisijungti prie sistemos Jūsų vardu be Jūsų žinios. Jūs neturėsite jokio būdo patikrinti ar tarpininkas nesaugo Jūsų pateiktos informacijos ir ar neperduoda jos savo „partneriams“.

2. Naudoti saugią ir suderinamą naršyklę
Rekomenduojame naudoti „Firefox“, „Chromium“ arba „Safari“ naršyklę su įjungtais automatiniais atnaujinimais. Optimalu būtų naudoti gryną versiją be trečiųjų šalių patobulinimų.Seniausios palaikomos naršyklės pateiktos pagalbos skiltyje.

3. Naudoti naršyklės slaptažodžių išsaugojimo funkciją
„Debesiukas“ naudoja sudėtingus slaptažodžius ir juos atsiminti beveik neįmanoma. Rekomenduojame naudoti Jūsų naršyklės slaptažodžių saugojimo funkciją. Išsaugojus slaptažodį jo nereikės atsiminti ir naršyklė už Jus patikrins ar tikrai prie „Debesiuko“ bandote prisijungti adresu: debesiukas.lt . Tai apsaugos nuo atsitiktinio prisijungimo duomenų įvedimo „Debesiuką“ imituojančioje svetainėje.

4. Nenaudoti „specializuotų“ slaptažodžių saugojimo programų
Slaptažodžio išsaugojimu ir įvedimu tinkamu adresu gali pasirūpinti naršyklė. Neverta rizikuoti ir patikėti savo slaptažodžių „specialistams“, kurių verslo dalis - prarasti kliento slaptažodžius, kad gauti daugiau klientų.

5. Nenaudoti bendrų paskyrų
„Debesiuko“ paskyrų kiekis neribotas ir paskyros nemokamos, todėl rekomenduojame kiekvienam darbuotojui, klientui, tiekėjui suteikti atskirą paskyrą. Kiekviena paskyra turi atskirą teisių rinkinį ir meniu. Atskiros paskyros suteiks galimybę apriboti naudotojų galimybes sistemoje - rodyti tik naudotojui aktualią informaciją ir leisti atlikti tik numatytas funkcijas.